Nové bezbariérové apartmány v centru Bedřichova. Vzdálené 100m od sjezdových tratí a 350m od Jizerské magistrály. Příroda jizerských hor má svá kouzla a návštěvníky oslňuje jedinečnou krásou. Neopomenutelnou výhodou Jizerských hor je jejich poloha. Dostupnost MHD z Liberce i Jablonce nad Nisou. Apartmány s výhledem na hory a sjezdové tratě. Infocentrum Bedřichova vzdáleno pouhých 5m. Parkování přímo u apartmánového domu zdarma. Rezervujte již nyní na zimní sezónu.

 

Jizerské hory patří mezi nejčistší hory u nás. Chcete-li tedy načerpat energii, vychutnat si svěží horský vzduch, ať již aktivně či relaxačně, Jizerky jsou pro Vás správnou volbou. Na aktivity v Jizerských horách si přijdou všechny generace. 

  • Krásná příroda 
  • Nové a pohodlné apartmány k ubytování 
  • Zázemí pro rodiny s dětmi, i pro ty, kteří hledají klid na odpočinek
  • Skvělá dostupnost
  • Spoustu aktivit

Apartmán č. 1

Apartmán je vhodný pro 2-3 osoby. Na své si zde přijdou i rodiny s menšími dětmi, kterým nabízíme možnost dětské postýlky.

 

Apartmán č. 2

Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi, nebo pro ty, kteří si chtějí dopřát prostor a krásný výhled.

Apartmán č. 3

Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi, partu přátel, nebo ty, kteří si chtějí dopřát klid.

Společné prostory

Vaše kola, kočárky, lyže a jiné budou v bezpečí. Využijte soukromé zahrady k relaxaci nebo k vyžití s dětmi. Apartmány disponují kávovarem, který Vám nabídne různé druhy kávy a horké čokolády.